Rekrutujemy z Pasją

Zajmujemy się rekrutacją do Holandii i Niemiec, naszą domeną jest kreatywność, logika i empatia w stosunku zarówno do klienta jak i kandydata

Naszym głównym i najważniejszym celem jest dopasowanie kandydata do klienta, tak aby oboje byli z siebie zadowoleni, kandydat aby zyskał miejsce pracy w którym będzie mógł zarabiać godne pieniądze oraz zaspokajać swoje potrzeby i ewentualnie się rozwijać, a klient żeby czerpał wymierne korzyści z kandydata pracy w Holandii.

Marketing Online dla Firm

Obsługujemy świetnie platformy takie jak Facebook Ads, Google Ads czy Google Moja Firma. Tworzymy strony www zgodne z wytycznymi Google, robimy SEO i SEM. Posiadamy certyfikaty od Google potwierdzające nasze kompetencje.

W branży Marketingu Internetowego działamy od 2016 roku, od tego czasu obsłużyliśmy dziesiątki klientów z bardzo wielu różnorakich branż, współpracujemy z copywriterami, programistami, informatykami.

Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych – jeżeli dysponujesz tylko odpowiednim budżetem zrobimy dla Ciebie dosłownie wszystko.

Możesz spokojnie nam powierzyć swój budżet reklamowy mając gwarancje że osiągniesz zwrot z inwestycji

 

 

13 Letnie doświadczenie w Sprzedaży, Utrzymaniu i Budowaniu Lojalności Klientów

 

Jeżeli posiadasz w swojej firmie problemy z sprzedażą, klienci zaczynają odchodzić, nie wiesz co się dzieje, skorzystaj z naszej pierwszej 1 godziny konsultacji za darmo! 

Razem zapewne znajdziemy problem i nad rozwiązaniem problemu biznesowego popracujemy razem, konsultacja może się odbyć telefonicznie, na skype, u nas w biurze lub u Ciebie w firmie! Za 1 spotkanie ponosisz koszt wyłącznie podróży służbowej. Następna tylko do końca lipca 150zł netto/h. W ramach naszego czasu przekażemy Ci możliwe rozwiązania stosowane w największych korporacjach na świecie dzięki którym zwiększysz znacząco sprzedaż, utrzymasz dotychczasowych klientów, zwiększysz ich lojalność oraz poprawisz relacje!

 

Nie przekonany? Skontaktuj się koniecznie!

Sami Cię przekonamy!

 

Jeszcze nie jesteś pewien czy warto powierzyć nam rekrutacje, budżet reklamowy, zlecić budowę strony, e-sklepu czy zwiększyć lojalność klientów? Wypełnij formularz, rozwiejemy Twoje obiekcje.

ITI Media Group to nie tylko…

Agencja Doradzcza,

Agencja HR,

Agencja Marketingu Internetowego/Agencja Interaktywna, Jesteśmy interdyscyplinarną Firmą świadczącą usługi na najwyższym poziomie

Nasi pracownicy przed rozpoczęciem działalności pracowali w największych korporacjach na świecie z wyżej wymienionych branż, posiadamy wieloletnie doświadczenie, potwierdzenie naszych kwalifikacji od Google i wiemy co robimy :).

PS: Księgową też mamy :), więc jak potrzebujesz dobrego doradztwa i fajnej promocji na start na księgowość zgłoś się do nas

Potrafimy skutecznie promować firmy w internecie, zarówno jeśli chodzi o reklamę PPC (Google Ads, to te reklamy wyskakujące po wpisaniu frazy na górze i na dole strony, tzw. linki sponsorowane, zajmujemy się optymalizacją kliknięć tak aby w jak najniższej cenie pozyskać jak najwięcej klientów.)

Jesteśmy Ekspertami w zakresie usługi Google Moja Firma, dzięki nam Twoja Firma może zabłysnąć lokalnie na Mapach Google, konfigurujemy doskonale wizytówkę aby wyświetlała się na obszarze w którym działasz, dzięki nam masz gwarancje że Twoja firma zawsze wyświetli się wtedy gdy klient będzie szukał usług o Twoim profilu działalności.

 

Get In Touch with Us

Polska, Holandia

Wyjazd z Polski do Holandii

Praca w Holandii

Korespondencja

41-300 Dąbrowa Górnicza

ul. Juliusza Kadena-Bandrowskiego 7

Telefon

+48 519 305 175

Rekrutacja

kontakt@pracaholandia.org

sprzedaż

kontakt@cityofwebsites.pl

Nie czekaj! Dołącz do nas!

Kochamy to robić!

Wypełnij formularz lub po prostu zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich potrzebach oraz o tym jak możemy je zaspokoić. Kochamy zaspokajać potrzeby naszych klientów!

250zł za darmo na pierwszą kampanie w Google Ads!

Podejmując z nami współpracę z automatu dostajesz od nas kupon w ramach naszego uczestnictwa Google Partners generujemy dla twojej firmy kod promocyjny od Google na kwotę 250zł.

3mc Prowadzenia FanPage + Wizytówka Google Moja Firma za 0zł!

Jeżeli zamówisz u nas stronę WWW lub E-sklep otrzymasz również za darmo założenie i skonfigurowanie Fanpage oraz Wizytówki Google Moja Firma

Ready? Call now!

Get in touch, or call now!

15 + 1 =

Call Now Button